logo

Karaoke

Organizacja karaoke

Na miejsce imprezy przywozimy:
– profesjonalne zestawy nagłośnieniowe
– mikrofony i mixery audio
– bogaty zbiór plików do karaoke w wersjach midi, MP3 i AVI.
– zestaw świateł dyskotekowych (przy opcji obsługi dj na imprezę)
– projektor i ekran do karaoke.

Idea imprez karaoke wywodzi się z Japonii, gdzie stanowi rozrywkę zapracowanego społeczeństwa. Zabawa karaoke to śpiewanie piosenek z mikrofonem, do pokładu muzycznego w którym oryginalny głos wykonawcy został usunięty, a zastępuje go głos bawiących się gości. Tekst piosenki wyświetlany jest na ekranie poprzez projektor multimedialny i ekran.

Karaoke obok imprezy tanecznej stanowi świetną formę zabawy na imprezach firmowych, spotkaniach z kontrahentami i innych wydarzeniach. Relaks, dobra zabawa, luźna atmosfera, uśmiech…takie rzeczy towarzyszą imprezom karaoke. Organizujemy karaoke na terenie całej Polski.

Jak wygląda w praktyce sprzęt i organizacja imprezy karaoke ?

Podczas prowadzenia karaoke niezbędny jest ekran praz projektor, na ekranie którego będzie wyświetlany tekst piosenki. Dźwięki muzyki powinny być słyszalne w nagłośnieniu. Do zestawu musi być podłączony mikrofon (jedna sztuka w przypadku występów solowych) lub kilka w zależności od ilości śpiewających gości. Przy występach kilkunastu osób najczęściej ilość 3-4 sztuk jest wystarczająca. Głośność muzyki i mikrofonów powinna być odpowiednio wyregulowana, aby nie te elementy nie zagłuszały się nawzajem. Tekst śpiewanej piosenki wyświetlany jest za pomocą projektora na ekranie, więc nie jest niezbędne znanie jej tekstu przez uczestnika zabawy. Jako organizator karaoke polecam tą formę rozrywki jako uzupełnienie udanej imprezy dla firmy. Karaoke przy pomocy profesjonalnych podkładów muzycznych organizujemy na terenie Krakowa i Śląska oraz Podkarpacia.