logo

Imprezy firmowe

Imprezy, eventy firmowe – nagłośnienie, oświetlenie, obsługa DJ

Obsługa imprez przez zawodowego dj-a

Jeśli szukacie Państwo dja na imprezę, organizatora imprez, który obsłuży spotkanie firmowe, imprezę taneczną dla pracowników, konferencje firmową to zapraszam do korzystania z usług mojej firmy. Oferuję różnorodne formy i zakresy obsługi imprez:
– organizacja techniczna imprez i konferencji (nagłośnienie, podesty, rampy, mikrofony, zaplecze multimedialne),
– oprawę muzyczną dj na imprezy (nagłośnienie estradowe, oświetlenie imprezy, dekoracje sali światłem led),
– kompleksowa organizacja imprez (nagłośnienie koncertów, pokazy iluzjonistów, show barmański, konferansjer…),
– wynajem sprzętu niezbędnego w organizacji i nagłośnieniu imprez (projektory, ekrany, mikrofony, nagłośnienie).

Nasza firma od wielu lat na zamówienie zajmuje się organizowanie różnego rodzaju imprez, wydarzeń, uroczystości, konferencji firmowych. Z różnorakich wydarzeń najczęściej organizujemy:
– motywacyjne spotkania pracowników i kadry managerskiej,
– imprezy integracyjne z tańcami, karaoke i konkursami muzycznymi,
– imprezy dla dzieci w szkołach, przedszkolach, urodzinowe imprezy dla dzieci,
– studniówki,
– wesela,
– komersy szkolne,
– imprezy sportowe.

Dlaczego DJ na imprezę dla firmy ?

Jako firma zajmuje się obsługą i organizacją różnego rodzaju imprez. Usługi swoje świadczę już od kilkunastu lat. Polecam swoje usługi w zakresie oprawy muzycznej oraz obsługi technicznej imprez, akcji promocyjnych, festynów i innych okazji. Duże doświadczenie zdobyte na polskim rynku oraz profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, a na życzenie klienta dodatkowe atrakcje i efekty wizualne to gwarancja udanego eventu. Celem ustalenia kosztów i możliwości obsługi audio-wideo Państwa wydarzenia proszę o kontakt przez e-mail lub telefon.

Ponieważ usługa taka jest najbardziej przystępna cenowo spośród znanych usług muzycznych i gwarantuje udaną imprezę. Teren działania to w zasadzie cała Polska. Muzyka na imprezie to nie tylko puszczanie utworów, ale pewna obsługa konferansjerska. Szeroki repertuar, efekty oświetleniowe, pięknie brzmiące nagłośnienie to tylko niektóre atuty Waszego udanego wydarzenia. Pod uwagę biorę wszystkie oczekiwania i potrzeby osób które będą brały udział w wydarzeniu. Gwarancją sukcesu jest wieloletnie doświadczenie mojej osoby jako dj-a prezentera dla firmy lub osób, które ze mną w tym zakresie współpracują.

Podczas realizacji kompleksowego zamówienia zatrudniamy podwykonawców do budowy podestów i konstrukcji scenicznych, nagłośnienia, zabezpieczenia pracownikami ochrony, animatorów zabaw dla dzieci, zespołów muzycznych i innych.

Obsługuje imprezy na terenie Krakowa, Śląska i Podkarpacia. Jako dj na imprezę oferuję wysokiej klasy sprzęt, duże doświadczenie, muzykę dostosowaną do gości bawiących się na imprezie. W szerokim zakresie gatunków i stylów muzycznych każdy na imprezie odnajdzie się tanecznie. Potrafię zaspokoić wymogi każdego klienta. Cechuje mnie doskonała współpraca z personelem sali, wysoki poziom kultury, świetny kontakt z klientami. Rytmiczna muzyka, nagłośnienie wysokiej klasy i efektowne oświetlenie imprezy…krótko mówiąc jeśli organizujesz imprezę w Krakowie lub okolicach zapraszam do kontaktu. Dopełnieniem mojej oferty jest markowy dj sprzęt, na którym tworzę weselne bloki muzyczne i miksuję utwory ze sobą w profesjonalny sposób. Muzyka którą prezentuje na imprezach to najbardziej znane utwory z lat 70, 80, 90-ych, także oczywiście najnowsze, współczesne hity. Jeśli planujesz imprezę w okolicach Krakowa zapraszam do kontaktu. Jeśli moja osoba jako dj na Waszą imprezę będzie zajęta współpracuje z kilkoma dj’ami, których mogę z czystym sumieniem polecić.

DJ na imprezę w Krakowie zaprasza