logo

Imprezy dla dzieci

Prowadzenie zabaw i imprez dla dzieci

Od kilku lat zajmuje się organizowaniem dla Państwa potrzeb różnego rodzaju imprez i wydarzeń dla dzieci. Imprezy dla dzieci w szkołach, imprezy urodzinowe, eventy firmowe z udziałem dzieci i inne wydarzenia. Zapraszam wszystkich, usługi są oferowane w atrakcyjnych cenach a dzieci na pewno nie będą się nudzić. Jestem osobą, która zajmuje się prowadzeniem imprez dla dzieci w szkołach i przedszkolach.

Jeśli planujecie imprezę karnawałową w szkole lub przedszkolu, imprezę urodzinową dla dziecka, organizujesz zabawę dla dzieci i chcesz ją urozmaicić to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Atrakcyjne ceny, oświetlenie imprezy, laser, dym, wytwornica baniek to tylko niektóre atrakcje, które przygotowałem dla dzieci. Nowością są usługi animatora dla dzieci na weselu. Najmłodsi mogą w oddzielnej sali zostać pod nadzorem osoby, które będzie prowadzić zabawy, konkursy i tańce integracyjne.

Organizacja i prowadzenie zabaw i imprez dla dzieci

Organizuję i prowadzę różnego rodzaju imprezy dla dzieci między innymi przyjęcia komunijne, imprezy mikołajkowe, zabawy świąteczne, uroczystości urodzinowe, pikniki i festyny dla pracowników z dziećmi, imprezy andrzejkowe, szkolne imprezy karnawałowe dla dzieci. Podczas obsługi imprezy dla najmłodszych między innymi prowadzę tańce i animacje taneczne, używanie atrakcji w postaci baniek mydlanych, prowadzę liczne konkursy i zabawy ruchowe, zapraszam wszystkie dzieci do wykonywania zadań tanecznych. Urodziny, kinderbale, imieniny, andrzejki, imprezy karnawałowe to wszystko na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i okolic. Atrakcją dla dzieci są także efekty oświetleniowe oraz wytwornica dymu. Uroczystości dla dzieci prowadzę od kilku, lat co roku z polecenia klienci wracają do mnie, a wśród nich najwięcej jest szkół, przedszkoli i firm organizujących uroczystości dla swoich pracowników.