Przeskocz do treści

Studniówki – DJ RK

DJ na studniówki

 

Organizacja i obsługa studniówek:
- DJ na studniówkę,
- usługę foto-video,
- sala na studniówkę,
- dekoracje sali,
- nagłośnienie i oświetlenie na studniówkę.
W życiu każdego człowieka są takie unikalne uroczystości, których nie można powtórzyć. Do takich uroczystości bez wątpienia należy studniówka i dlatego należy zadbać o to, aby ta jedyna noc była wyjątkowo udana. W zakresie organizacji udanej studniówki proponujemy przede wszystkim:

- nagłośnienie i oświetlenie,
- prowadzenie studni
ówki przez doświadczonego dj-a
- dekorację sali za pomocą oświetlenia
- kamerzystę i fotografa na studniówkę
- wybrane sale dopasowane wielkości
ą do ilości gości.

Nagłośnienie na studniówkę to chyba najważniejszy element imprezy. Oferuję sprawdzone wysokiej klasy urządzenia następujących marek: Yamaha, RCF, Jolly Roger, Cerwin Vega, LDM, Shure... Posiadam zestawy aktywne Yamahz z serii DXR, które znakomicie nadają się do muzyki prezentowanej z płyt CD i MP3. Czyste i wyraźne brzmienie znakomicie odzwierciedla detale muzyki. Subwoofery sprawiają, że niskie tony są dynamiczne i szybkie.

Oświetlenie nadaje klimatu studniówce i wprowadza imprezowy nastrój. W ofercie posiadamy dynamiczne oświetlenie parkietu (skanery, reflektory, lasery, efekty led) oraz statyczne oświetlenie do dekoracji sal. Oświetlenie na imprezę sterowane jest komputerowo poprzez oprogramowanie, lub specjalny sterownik DMX z wbudowanymi programami ruchowymi. Oczywiście światła pracują w rytm muzyki a sterowane są przez osobę dj-a prowadzącego studniówkę.

Kilkunastoletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt nagłośnieniowy oraz bajeczne oświetlenie to podstawa udanej imprezy studniówkowej. Wasze wydarzenie szkolne będzie bardzo udaną imprezą, doświadczony zawodowy dj będzie towarzyszył Wam przez cały wieczór i noc, aby szalona zabawa nikogo nie ominęła i została uwieczniona na mega zdjęcia i świetnym filmie. Wiele godzin spędzonych za sprzętem dj-skim, indywidualne podejście do każdej imprezy, szeroki i stosownie dobrany muzyczny repertuar to gwarancja satysfakcji i tego, że ta impreza abiturientów też będzie bardzo udana. Jako prezenter dj na studniówkę oferuje obsługę konferansjerską gwarantującą satysfakcję uczniów, rodziców i grona nauczycielskiego.