logo

Dekoracje sal SAL

Dekoracje sal weselnych i pod imprezy

Dekoracje sal oświetleniem to znakomity sposób na nadanie wyrazu i piękna wnętrzom. Aranżacje oświetleniem pozwalają z nawet nudnej sali stworzyć pomieszczenie pełne piękna i uroku. Atrakcyjne ceny, bezinwazyjny montaż, szybki termin realizacji, możliwość aranżacji całej lub części sali to tylko niektóre atuty dekoracji sal weselnych oświetleniem. Teren działania to Kraków, Małopolska, Podkarpacie i Śląsk. Jako firma zajmująca się od kilku lat dekoracjami oświetleniem mogę zagwarantować wyśmienity efekt przy atrakcyjnej cenie. W urządzeniach, których używamy firm ADJ, Showtec, Eurolite zainstalowane są diody RGB standardowe 10mm oraz diody o mocy 3W i wyższej.

Dekoracje sal i atrakcje na wesele

Dekoracje weselne to dosyć szeroki obszar usług zaczynający się od dekoracji w kościele, poprzez salę weselną, dekoracje samochodu, kwiaty na sali oraz podczas podziękowań dla rodziców. Możesz takie gadżety kupić lub wynająć, co jest tańszym rozwiązaniem. Fontanny z czekoladą, dywany, pokrowce na krzesła, kwiaty, wytwornice dymu, świeczniki i wszystkie pozostałe tego typu rzeczy stanowią część dekoracji ślubnych. Dzięki współpracy z naszą firmą masz okazję zaoszczędzić czas i stres poprzez wybranie pięknych dekoracji sali weselnej. Usługi świadczymy na terenie Małopolski. Są dwie możliwości: wydzierżawienia urządzeń i zainstalowania we własnym zakresie lub też poproszenie ekipy o montaż urządzeń na sali łącznie z podłączeniem do prądu, zamaskowaniem przewodów zasilających i zrobienia próby dzień wcześniej przed weselem lub inna imprezą. Urządzeń do dekoracji oświetleniowej nie wysyłamy kurierem.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oświetleniowych dekoracjach sal, sal weselnych, sal na imprezy, studniówki i inne wydarzenia. Asortyment kolorów dostępnych w naszych urządzeniach jest bardzo bogaty i pozwoli na zmianę wizerunku każdego miejsca. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, umiarkowane koszty przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Zapytaj nas o dekorację sali na wesele, a przygotujemy indywidualną i atrakcyjna ofertę.

W zakresie dekoracji sal weselnych, sal bankietowych światłem LED możemy zaproponować:

– stworzenie niezapomnianego klimatu podczas wesela,
– dostosowanie urządzeń oświetlających do rozmiarów i charakteru sali,
– profesjonalny i bezinwazyjny montaż,
– możliwość wyboru pomiędzy obfitym a dyskretnym charakterem światła.
 
Znakomite efekty dają dekoracje oświetleniowe:
– łuków,
– filarów,
-okien,
– elewacji kamiennej,
– szwedzkich stołów,
– stołu Pary Młodej.